TIWEMTP – Tablica interaktywna ésprit Multi Touch Pro Zobacz większe

TIWEMTP – Tablica interaktywna ésprit Multi Touch Pro

TIWEMT

Nowy produkt

Urządzenie działa w standardzie Plug&Play, pozwalając na użytkowanie zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora.

ZALETY:

- łatwa obsługa (palcami bądź wskaźnikiem)

- doskonała precyzja

- jednokrotna kalibracja

- możliwość użytkowania tablicy jako tradycyjnej tablicy suchościeralnej

- w standardzie 3 pisaki i gumka, na dolnej półce

 - sterowniki i oprogramowanie

Więcej szczegółów

4 199,00 zł

Więcej informacji

Zastosowana technologia podczerwieni (IR) pozwala na bezproblemową i komfortową pracę 16 użytkowników jednocześnie (32 punkty dotykowe), z założeniem, iż każdy z nich może wykonywać dowolną operację na tablicy – w tym oczywiście obsługę multigestów (m.in. zoomowania, rotacji, a także przewijania).

Urządzenie działa w standardzie Plug&Play, pozwalając na użytkowanie zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora. Łatwa obsługa (palcami bądź wskaźnikiem), doskonała precyzja, jednokrotna kalibracja oraz możliwość użytkowania tablicy jako tradycyjnej tablicy suchościeralnej to główne cechy naszego produktu pozwalające na prowadzenie zajęć w sposób interesujący i dynamiczny.

Tablica posiada w standardzie 3 pisaki, umieszczone na dolnej półce. Tablica automatycznie po odczepieniu danego pisaka reaguje na jego dotyk na powierzchni. Pisaki są zdefiniowane w 3 kolorach (czerwony, niebieski i czarny) oraz gumka.

Tablica MT Pro dedykowana jest komputerom z systemem Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10 (systemy Windows Vista oraz XP nie posiadają w standardzie możliwości obsługi multigestów).

Do tablicy dołączone jest oprogramowanie pozwalające m.in. na: rysowanie, transformacje, importowanie multimediów, zrzuty ekranowe, rejestrowanie wideo, zapis prezentacji do formatu PDF itp.

W zestawie: sterownik i oprogramowanie ésprit (na płycie CD), instrukcja obsługi, zestaw montażowy, kabel USB – 4.5 m., komplet 3 pisaków magnetycznych oraz gumka.

Produkty powiązane