Projektor epson eb-x27

Epson eb-x27

Nowy produkt

Wszechstronny projektor doskonale nadaje się do prowadzenia wysokiej jakości prezentacji w klasach i w małych salach konferencyjnych.

ZALETY:

- niewielki i lekki

- jasny obraz - 2700 lumenów

- wejście HDMI

- złącze Ethernet RJ-45

- opcjonalne złącze Wi-Fi

- funkcja kodów QR iProjection

- łatwa instalacja

- pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu oraz zoom optyczny

- lampa o przedłużonej żywotności

- funkcja wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu

Więcej szczegółów

1 787,00 zł

Więcej informacji

PROJEKTOR PRZENOŚNY 3LCD

Ten wszechstronny projektor doskonale nadaje się do prowadzenia wysokiej jakości prezentacji w klasach i w małych salach konferencyjnych.

EB-X27
Model EB-X27 Ten mały i lekki projektor można z łatwością przenosić pomiędzy pomieszczeniami, a zestaw łatwych w użyciu funkcji pozwala na uzyskanie jasnych, żywych, wysokiej jakości obrazów

Zestaw zawiera wygodną torbę do przenoszenia i przechowywania projektora, gdy nie jest używany. Projektor EB-X27 doskonale sprawdza się w salach konferencyjnych i wykładowych oraz w domowych biurach, a technologia 3LCD zapewnia jasny obraz i żywe kolory. Ten model oferuje wiele opcji montażu i łączności.

W modelu EB-X27 wykorzystano technologię 3LCD zapewniającą równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, co gwarantuje jakość obrazu w doskonałych barwach. Współczynnik kontrastu równy 10 000:1 gwarantuje dokładniejsze odwzorowanie detali.

Wiemy, że podczas prezentacji prowadzonych w firmach i instytucjach edukacyjnych ogromne znaczenie ma odpowiednia kontrola. EB-X27 wyposażono w oprogramowanie do projekcji z kilku komputerów, dlatego można w tym samym czasie wyświetlać treści z czterech różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet czy smartfon. Funkcja moderatora pozwala osobom prowadzącym, nauczycielom, wykładowcom i osobom prezentującym na spotkaniach przejąć kontrolę nad wyświetlanym materiałem za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

Konfiguracja jest łatwa i elastyczna dzięki funkcji pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu, zapewniającej doskonały kształt bez deformacji. Dzięki temu projektor można szybko przenieść i przygotować do pracy w innej sali wykładowej lub konferencyjnej.

Projektor ten wyposażono w zaawansowane funkcje łączności, co daje wiele możliwości prezentacji. Model EB-X27 można podłączyć do najnowszego cyfrowego sprzętu oraz do starszych urządzeń analogowych, nie trzeba zatem wymieniać na nowsze całego wyposażenia. Podłączanie urządzeń inteligentnych jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki funkcji kodów iProjection QR1. Aby przygotować urządzenie do pracy, wystarczy zeskanować wyświetlony kod QR.

KLUCZOWE CECHY

Przenośność: Ten niewielki i lekki projektor łatwo przenieść i przygotować do pracy w różnych pomieszczeniach.
Wysoka jakość, jasny obraz: Technologia 3LCD zapewniająca równie wysokie natężenie światła białego i barwnego o jasności 2700 lumenów
Ulepszona łączność i możliwość sieciowania: Wejście HDMI, złącze Ethernet RJ-45, opcjonalne złącze Wi-Fi, funkcja kodów QR iProjection
Elastyczna instalacja:Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu oraz zoom optyczny zapewniające łatwą konfigurację
Niski całkowity koszt eksploatacji: Lampa o przedłużonej żywotności, funkcja wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu pozwalająca na zatrzymanie prezentacji i oszczędność energii o 70%
Cena nowej lampy: ok. 382 zł brutto

Informacje prawne: prawa autorskie

Materiały graficzne oraz informacyjne dotyczące projektorów są własnością firmy Seiko Epson Corporation
Znaki towarowe oraz zastrzeżone znaki towarowe są własnością firmy Seiko Epson Corporation
Informacje o produkcie mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Produkty powiązane